KONST / Litografier / Serigrafier 10232184
*
nr 1023 2184
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 2 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 68x48
Utrop:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2016
kl 19:03:25
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1023 2184
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 2 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 68x48
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2016 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



